Ubytovanie a stravovanie
Ľubomír Mišík
Reštauračné činnosti
- Obec
- Dobroč
- Od roku
- 2006
- IČO
- 43 080 146
Ľubomír Mišík
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 985 53 Dobroč
- Na trhu od
- 15. apríla 2006
- IČO
- 43 080 146
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 56.11)
- Reštauračné činnosti
Podnikanie v číslach
- 20
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ľubomír Mišík
Ľubomír Mišík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dobroč. Podniká od 15. apríla 2006.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu… a maloobchodná a veľkoobchodná činnosť.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ľubomír Mišík
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 080 146
- Dátum vzniku
- 15. apríla 2006
- Miesto podnikania
- 985 53 Dobroč
- Živnostenský register
- Okresný úrad Lučenec, vložka č. 640-11563
- Sektor (ESA 2010)
- Zamestnávatelia
- Odbor (SK NACE 56.11)
- Reštauračné činnosti
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ľubomír Mišík zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
-
Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ľubomír Mišík?
Miesto podnikania je v obci 985 53 Dobroč.
Čím sa Ľubomír Mišík zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; maloobchodná a veľkoobchodná činnosť.
Aké je IČO – Ľubomír Mišík?
IČO je 43 080 146.
Odkedy podniká Ľubomír Mišík?
Podnikanie začalo 15. apríla 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.